Молодіжна рада Смизької громади перемогла у всеукраїнському конкурсі адвокаційних кампаній

15.12.2021 13:04   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

10 грудня стали відомі переможці конкурсу грантів в межах Програми “Партнерство та адвокація для молодіжних рад”. Серед 16 найкращих проєктів, які отримають фінансування своєї ініціативи, є одна молодіжна рада з Рівненщини.

null
 

Йде мова про молодіжну раду Смизької громади, яка восени 2021 року була відібрана для участі у поглибленій навчальній програмі з адвокації, щоб навчитися налагоджувати партнерство та ефективну комунікацію, прокачала свою проєктну заявку через Адвокатон та вже розпочала перші кроки для досягнення поставлених цілей.

Адвокаційна кампанія має назву «Відповідальна молодь – успішна громада» та сприятиме участі молоді у прийнятті рішень та процесах децентралізації через популяризацію активної громадянської позиції та формування лідерських якостей задля реалізації дієвої молодіжної політики у Смизькій громаді.

Молодіжна ініціатива розпочалася на початку грудня і триватиме до кінця лютого 2022 року. За результатами проєкту передбачено оновлення Положення про молодіжну раду, оновлення її складу, підвищення іміджу консультативно-дорадчого органу серед місцевих жителів та молоді, а також проведення ряду навчальних та командо творчих заходів, щоб підвищити організаційну спроможність команди.

«Дуже важливо вести діалог з місцевою владою, щоб доносити проблеми і потреби молоді до владних кабінетів. Це дозволить впроваджувати системну молодіжну політику на місцевому рівні, а для молоді створювати соціальний ліфт, щоб кожен зміг знайти своє місце в своїй громаді!», - розповідає Вікторія Костюк, керівниця молодіжної ради.

null
 

Супровід молодіжним радам надаватимуть експерти Агенції сталого розвитку "Хмарочос" та Асоціації Молодіжних працівників України - АМПУ.

***

Тренінгова програма “Партнерство та адвокація для молодіжних рад” реалізовується громадською організацією "Агенція сталого розвитку “Хмарочос” у співпраці з Асоціацією молодіжних працівників України за підтримки Посольства Великої Британії в Україні в межах програми "Активні громадяни" від Британської Ради в України


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews