Бюджет Рівненщини на 2022 рік: коли прийматимуть

20.12.2021 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Розпорядження скликати позачергову дев'яту сесію обласної ради восьмого скликання сьогодні підписав голова обласної ради Сергій Кондрачук.

Пленарне засідання відбудеться 23 грудня о 14.00.

Окрім проєкту рішення Про обласний бюджет Рівненської області на 2022 рік, депутати планують розглянути ще кілька питань. А саме: внести зміни до Статуту Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та прийняти рішення щодо припинення права користування і навпаки - надання у користування мисливських угідь одному з приватних товариств.

Крім того, з понеділка 20 грудня в обласній раді, згідно з Бюджетним регламентом, відбуватимуться бюджетні слухання щодо формування головного фінансового документу області на наступний рік. Під час цих слухань депутати обласної ради, головні розпорядники коштів та керівники обласних комунальних підприємств, закладів та установ формуватимуть узгоджені позиції щодо основних фінансових показників майбутнього бюджету.

Перші такі слухання відбудуться 20 грудня о 14.00 в к.301 Рівненської обласної ради.

Пресслужба Рівнеської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews