У Вараській громаді благодійники дарували свято діткам, які перебувають у складних життєвих обставинах

Опубліковано:
21 Грудня, 2021 о 09:12
У Вараській громаді благодійники дарували свято діткам, які перебувають у складних життєвих обставинах
Фото: Вараська міська рада

У вихідні завершилася щорічна благодійна акція “Пакет добра. Вараш”. До слова, акція відбулася уже п’ятий рік поспіль.

За словами голови громадської організації “Всі разом!” Юлії Денеги, на початку акції було зареєстровано 150 дітей громади, що опинилися у складних життєвих обставинах, в останній момент додалось ще шість дітей, однак благодійники впоралися.

Загалом, учасники акції – небайдужі та активні жителі Вараської громади – приносили впродовж усієї кампанії необхідні подарунки для дітей. Також на рахунок благодійної організації надійшло близько 30 тисяч грн для придбання необхідного для дітлахів. Кошти також були зібрані шляхом аукціонів, які організували магазин меблів “BLEST”, Тетяна Опанасюк та Марія Солтис-Смірнова та ін. Під час аукціонів розіграно крісло-мішок, набір handmade прикрас, набір книжок, футболку з оригінальним принтом. Виручені гроші спрямовано на допомогу акції.

Подарунки діти зі всіх куточків Вараської громади одержали напередодні Дня Св.Миколая.

Пресслужба Вараської міської ради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #благодійники, #діти, #новини рівненщини, #новини рівного, #подарунки, #рівне, #рівненські новини
Статті
Інтерв'ю
Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю
21:53, 4 Березня, 2026

Рівне, Нетішин, Здолбунів – Академія «FOX» запрошує до танцю

Блоги

Немає переглянутих записів за останній тиждень.