У новорічному привітанні Президента України взяла участь багатодітна мама з Рівненщини

03.01.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У новорічному привітанні Президента України Володимира Зеленського з нагоди 2022 року взяли участь українці, які відзначилися суспільно важливою діяльністю, непересічними досягненнями та мають виняткові здобутки.

«Я говоритиму не про те, що було зроблено, а про тих, хто це зробив. І не тільки цього року. А хто весь час незалежності будує і творить Україну. Наші люди. Звичайні громадяни. Хоча ні. Наші надзвичайні люди і громадяни України», – зазначив Володимир Зеленський у новорічному привітанні.

Президент запросив до участі в новорічному привітанні матір 19 дітей Світлану Ковалевич із села Глинного на Рівненщині, яка «всі ці 30 років у декреті». Останній малюк з'явився на світ у січні 2019-го, коли Світлані було 45. Але вона з чоловіком не виключають появи на світ 20-ї дитини. 

Також у привітанні Володимира Зеленського взяли участь учителі, медики, спортсмени, тренери, наші захисники та захисниці - усі ті, чия діяльність є важливою й помітною для Української держави та суспільства.

Пресслужба Рівненської ОДА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews