У Рівненському фтизіопульмонологічному центрі з'явилася нова послуга для водіїв

17.01.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

У КП «Рівненський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр» працює відносно нова послуга – передрейсовий (післярейсовий) медичний огляд водіїв.

За словами директора фтизіопульмонологічного центру Федора Авруки, для того, аби пройти огляд не обов’язково їхати до медичного центру.

- Ми мобільні. І в цьому – наша перевага. При необхідності наш працівник з усім необхідним обладнанням виїздить на те чи інше підприємство і проводить весь необхідний огляд. Зауважу, що користуватися цією послугою вигідніше, аніж тримати у штаті медичну сестру, - розповів Федір Аврука.

Фтизіопульмонологічний центр отримав відповідну ліцензію, а медичні працівники, які здійснюють діяльність у цьому напрямку пройшли відповідне навчання та отримали сертифікати про підвищення рівня професійної компетентності медичних працівників, що проводять щозмінні передрейсові (післярейсові) медичні огляди водіїв транспортних засобів.

Пресслужба Рівненської обради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews