«Ми сильні, коли єдині!», – «УДАР Віталія Кличка» провів акцію до Дня Соборності України

21.01.2022 14:48   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

22 січня відзначається День Соборності України – свято, яке відзначають щороку в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Цьогоріч політична партія “УДАР Віталія Кличка” проводить всеукраїнську акцію “ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ СОБОРНОСТІ «СИЛЬНІ, КОЛИ ЄДИНІ».

«З радістю приєднався до ініціативи однопартійців», - прокоментував Валентин Демчук, лідер Рівненського «УДАРу», а також привітав українців зі святом: «Ми сильні, коли єдині! З Днем Соборності, Україно!».

Єдність України досягається не простим декларуванням, а завдяки щоденній діяльності кожного українця заради сильної єдиної України, - вважають партійці: «Нам, українцям, як ніколи важлива єдність! Бо розʼєднана нація – це легка здобич для ворога».

 Об’єднатися заради спільного майбутнього – майбутнього, в якому кожен бачить себе українським громадянином, незалежно від національності, мови, якою співає колискову дітям, чи віри, яку сповідує. Громадянином не західної чи східної України. А громадянином Сильної Єдиної України, в центрі якої знаходиться Людина, - «УДАР Віталія Кличка».

null
 
Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews