Олександр Ковальчук - у ТОП-12 нардепів, які ініціювали найбільше реформаторських законів

24.01.2022 20:06   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Народний депутат від м. Рівне Олександр Ковальчук потрапив у ТОП-12 депутатів ВРУ, які ініціювали найбільше реформаторських законів у 2021 році.

null
 

Такі дані наводить «Дзеркало тижня. Україна» з посиланням на незалежну аналітичну платформу "Вокс Україна".

Серед топ-12 реформаторів, які за оцінками трохи відірвалися від інших, — 3 жінки та 9 чоловіків. Усі вони представляють фракцію "Слуга Народу".

null

Рейтинг народних обранців складався за оцінками Індексу реформ ініційованих ними законопроєктів. За кожен ініційований законопроєкт депутат отримав таку кількість балів, яку експерти Індексу реформ надали законопроєкту після того, які він був ухвалений. Отже, кожен депутат отримав певну кількість балів за ініційовані ним реформи.

Олександру Ковальчуку присвоїли 13,5 балів за 10 законопроєктів. Вони стосувалися регулювання бізнесу, права власності, ринків капіталу, антикорупції та ін.

null
 

Цікаво, що публічні "обличчя" фракцій "Батьківщина", "Європейська Солідарність" та ОПЗЖ — народні депутати, які найчастіше з’являються у політичних ток-шоу, — у 2021 році не долучилися до ініціювання жодного реформаторського законопроєкту. Це стосується Юлії Тимошенко, Юрія Бойка, Віктора Медведчука, Нестора Шуфрича, Петра Порошенка.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews