Новий заступник міського голови Рівного. Хто він та чим займатиметься

28.01.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
На цій посаді Євгеній Іванішин займатиметься напрямком цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації рівненської громади.
 
Новообраний заступник міського голови має п’ять років стажу в органах місцевого самоврядування. Працював помічником голови Рівненської обласної ради, консультантом відділу забезпечення діяльності керівництва обласної ради, а також займав посаду начальника цього ж відділу.
 
Євгеній Іванішин здобув дві вищі освіти:
 
• У 2014 році - повну вищу освіту за спеціальністю "Політологія", отримав кваліфікацію магістра політології, викладача суспільно-гуманітарних дисциплін, політичного аналітика у Національному університеті «Острозька академія»;
• У 2021 році - другу вищу освіту, за напрямком «Державне управління та спеціальністю "Публічне управління та адміністрування", отримав у Національному університеті водного господарства та природокористування.
Євгеній Сергійович активно займається підвищенням цифрових компетентностей:
• У 2021 році пройшов курс підвищення кваліфікації з питань кібербезки у Чорноморському національному університеті;
• Нині проходить підготовку за напрямком «Цифрова трансформація» у Вірджинському університеті.
 
Пресслужба Рівнеради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews