Яка доля чекає приміщення дитячої стоматології у Рівному?

29.01.2022 16:43   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини
У Рівному більшість депутатів підтримали об'єднання дитячої стоматологічної поліклініки з дорослою, що знаходиться на вул. Соломії Крушельницької, 46.
 
Натомість, фракція "Слуга народу" не підтримала об'єднання дитячої стоматологічної поліклініки з дорослою. Про це повідомила депутатка Рівненської міської ради Олександра Коваленко: 
 
«Фракція «Слуга народу» не підтримала об'єднання дитячої стоматологічної поліклініки з дорослою. Але більшість вирішила по-іншому.
 
Людей, які звертаються до мене, як до депутата, турбує питання, що буде з приміщенням дитячої поліклініки. 
 
Фракція «Слуга народу» в м. Рівне наполягає, аби дане приміщення було передано дитячому відділенню Рівненський міський центр комплексної реабілітації "Крок", яке опікується дітьми з інвалідністю. Через відсутність площі (на сьогодні "Крок" має всього 6 кабінетів, знаходиться в 50 м від дитячої стоматполіклініки) дитяче відділення Центру "Крок" надає послуги на реабілітацію 300 дітям з інвалідністю. 
 
Всього в місті дітей з інвалідністю 1200. Всі вони потребують ВЧАСНОЇ ДОПОМОГИ фахівців.
Чи, можливо, це не цікаво владі міста?»
Олександра Коваленко наголосила, що таке рішення використання приміщення вирішить низку потреб містян і принесе значно більше користі, аніж, наприклад, ще один торговий центр.
 
 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews