Пробне ЗНО 2022: що потрібно знати рівненським школярам

31.01.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

22 січня 2022 року завершилась реєстрація на пробне ЗНО, яка розпочалася з 5 січня цього року.

У Рівненській області зареєструвалися для участі у пробному ЗНО 4898 осіб на понад 6680 тестувань. Із закладів загальної середньої освіти м.Рівне, станом на 19 січня 2022 року, зареєструвались 1259 випускників, що складає, як і минулого року, 80% від їх загальної кількості. Остаточні дані про кількість зареєстрованих осіб будуть відомі після опрацювання документів про оплату (до 25 січня можна було здійснити оплату).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Учасники пробного ЗНО зможуть на прикладі одного чи двох предметів ознайомитись із:

  • процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
  • структурою та змістом тестового зошита;
  • порядком доступу до пункту тестування та робочого місця;
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитись ефективно розподіляти час.

Окрім цього, усім зареєстрованим учасникам/учасницям буде надана можливість з усіх предметів ЗНО-2022:

а) завантажити тестові зошити;

б) пройти тестування вдома;

в) отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу;

г) оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2022 році відбудеться 19 березня (з української мови, а також з української мови і літератури) та 26 березня (з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов).

Вартість участі одного учасника в одному тестуванні на території Волинської, Львівської або Рівненської областей становить 300 грн.

Львівський РЦОЯО визначив потребу в пунктах пробного ЗНО, яка складає в Рівному 7 пунктів на 19 березня та 8 + 3 (для іноземних мов) пунктів на 26 березня 2022 року. Назви закладів освіти погоджуються з ЛРЦОЯО.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews