Використання надр Рівненщини обійшлося орендарям в 65 мільйонів гривень

01.02.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

За 2021 рік платники податків Рівненщини за користування надрами сплатили до зведеного бюджету 65,6  млн. грн. рентних платежів, що на 7,8 млн. грн., або на 17% перевищує минулорічні надходження за аналогічний період. Із загальної суми до державного бюджету надійшло 43,7 млн. грн.  рентних платежів, до місцевих бюджетів – 21,9 млн. гривень. Про це повідомила Зоя Хоній - заступник начальника Головного управління ДПС у Рівненській області.

Наразі в області зареєстровано 499 підприємств, які на підставі спеціальних дозволів здійснюють видобуток корисних копалин. Базою оподаткування рентною платою за користування надрами для видобування корисних копалин є вартість обсягів видобутих корисних копалин (мінеральної сировини), яка окремо обчислюється для кожного виду на базових умовах поставки

У податковій службі наголошують, плата за використання  природних багатств області стимулює комплексне, раціональне використання природних ресурсів, а також забезпечує збалансований розподіл коштів, отриманих від плати за природні ресурси, між державним і місцевим бюджетами.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews