«Захист. Безпека. Розвиток», - «УДАР Віталія Кличка» презентував на з’їзді економічний план дій для порятунку економіки

06.02.2022 12:15   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Команда «УДАРу Віталія Кличка» розробила економічний план дій «Захист. Безпека. Розвиток», який запропонувала вже зараз використовувати всім, від чиїх рішень залежить стан економіки України. План був презентований на XXV з’їзді «УДАРу».

«Реалізація нашого економічного плану дій дозволить зробити економіку України більш стійкою», - запевнив Валентин Демчук, лідер Рівненського «УДАРу», - «Важливо взяти цей план за основу вже зараз – це стосується людей, які ухвалюють рішення, на всіх рівнях».

 «Ми знаємо як зробити економіку України більш захищеною і наблизити якість життя українців до європейських стандартів. Ми готові брати на себе відповідальність і реалізовувати наш план самостійно, коли прийдемо до влади. Проте вже сьогодні ми публічно пропонуємо владі та всім, від чиїх рішень залежить стан економіки України, використовувати запропоновані нами кроки для розвитку економіки. Це потрібно українцям, це потрібно Україні!» - наголосив у своєму виступі лідер «УДАРу» Віталій Кличко.

Економічний план дій «Захист. Безпека. Розвиток» містить 15 невідкладних кроків для стабілізації соціально-економічної ситуації в Україні та 10 ключових напрямів для забезпечення сталого економічного розвитку на перспективу. В його основу покладено інноваційно-індустріальну модель економіки, яку в «УДАРі» вважають найбільш оптимальною для України.

Зокрема, «УДАР» наполягає на терміновому збільшенні оборонного бюджету мінімум на 30 млрд грн, що дозволить в тому числі підвищити зарплати військовослужбовцям вже з лютого цього року. Також «УДАР» пропонує невідкладно забезпечити необхідні обсяги газу за справедливими цінами та позбутися критичної залежності від імпорту дизпалива. Ввести нульову ставку ПДВ на соціальні продукти харчування та житлово-комунальні послуги для населення. Скоротити нецільові витрати, зокрема на утримання центральної влади, та підвищити реальну заробітну плату медикам. Відновити спрощену систему оподаткування для малого бізнесу та скасувати обов’язкові касові апарати для ФОПів.

Для економічного успіху в перспективі «УДАР» пропонує перейти на засади «економічного прагматизму», ухвалюючи рішення передовсім з огляду на національні інтереси. Зосередитися на створенні робочих місць, енергетичній незалежності, розвитку ВПК, створенні незалежної судової системи тощо.

Як повідомлялося, 4 лютого відбувся XXV з’їзд політичної партії «УДАР Віталія Кличка». Під час з’їзду було ухвалено звернення до керівництва держави про скликання Національного форуму єдності України, ініційоване лідером «УДАРу» Віталієм Кличком. Також під час з’їзду було ухвалено звернення до міжнародної спільноти щодо захисту демократії та свободи і підтримки України у боротьбі з російською агресією.

 

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews