Бюджети Рівненщини поповнилися на понад пів мільярда гривень всього за перший місяць нового року

08.02.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

За січень поточного року від платників податків області до місцевих бюджетів надійшло 560,3 млн грн  податків і зборів. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Владислав Грабовий, такі надходження на 16,7 відсотка перевищили надходження січня минулого року. Тож завдяки співпраці податкової служби області, органів місцевого самоврядування та платників податків на розвиток територіальних громад додатково надійшло майже 80 млн гривень.

Понад 90% від загальних надходжень місцеві бюджети отримали від сплати таких платежів: податку на доходи фізичних осіб – 392,2 млн грн, єдиного податку - 96,6  млн грн, плати за землю – 33,6 млн гривень.

Владислав Грабовий наголошує, що економічна та соціальна стабільність в регіоні забезпечується завдяки своєчасному наповненню місцевих бюджетів реальними коштами, які фінансують реалізацію соціальних та інфраструктурних проектів громад регіону. І першочергова роль у цьому належить сумлінності та відповідальності платників податків.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews