Від сьогодні рівненські школярі всі знову за партами, однак з моніторингом захворюваності

14.02.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

11 лютого відбулося оперативне засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Рівненської міської територіальної громади.

Члени комісії прийняли рішення доручити управлінню освіти:

- з 14 лютого 2022 року організувати очне навчання для учнів 1-11 класів. У разі підвищеного рівня захворюваності учнів в окремих класах, рішення про форму навчання приймати самостійно педагогічною радою закладу;

- здійснювати щоденний моніторинг рівня захворюваності здобувачів освіти та педагогічних працівників;

- забезпечити виконання протиепідемічних заходів в умовах підвищеної захворюваності здобувачів освіти та педагогічних працівників.

- Станом на вечір 10 лютого рівень захворюваності серед рівненських школярів становив 8 відсотків. Нагадаю, що ще декілька тижнів тому ми мали близько 45 відсотків. Тож це дозволило нам підтримати рішення про те, щоб з 14 лютого 2022 року організувати очне навчання для учнів 1-11 класів, - прокоментував начальник управління освіти Богдан Турович.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews