Вступ до територіальної оборони в усій країні має проходити за принципом «єдиного вікна», – «УДАР Віталія Кличка»

16.02.2022 09:16   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

«УДАР Віталія Кличка» звертається до керівництва держави максимально спростити процедуру вступу до територіальної оборони по всій країні за прикладом Києва. В умовах загрози повномасштабного вторгнення підписання контракту резервіста має відбуватися максимально швидко та за принципом «єдиного вікна».

Такий механізм вже відпрацьовується у столиці, де відкрився перший рекрутинговий центр територіальної оборони і готується до відкриття другий такий центр. «Ми запропонували Міноборони і відпрацьовуємо механізм, щоб максимально спростити процедуру підписання контракту резервіста. Бо сьогодні вона - складна і розтягнута в часі. Доброволець повинен кілька днів тільки довідки збирати та ходити до військкомату. Ми ж створюємо «єдине вікно». Відкрили також у столиці перший рекрутинговий центр територіальної оборони на вул. Хрещатик», – заявив лідер «УДАРу», мер Києва Віталій Кличко. 

«Переконаний, що досвід Києва потрібно негайно поширити на всю країну», - підкреслив Валентин Демчук, лідер Рівненського «УДАРу».

Не можна дозволити, щоб бюрократичні перепони стали на заваді формуванню укомплектованих та боєздатних підрозділів цих військ. Українці, які висловили бажання захищати країну в лавах тероборони, не мають витрачати кілька днів на збір довідок та ходіння по різних інстанціях. Все має відбуватися в одному місці, швидко і зручно для людей, - заявляють в «УДАРі».

null
 

 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews