Ринок землі: на Рівненщині на аукціони виставлено 670 гектарів

21.02.2022 17:26   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
З 1 липня, коли офіційно стартував ринок землі, в області уже оголошено 75 онлайн торгів із оренди та продажу земель сільськогосподарського призначення.
 
«Майже 670 гектарів сільськогосподарських ділянок на Рівненщині виставлено на земельні торги. Дохід від проведених аукціонів уже склав 4,7 млн грн, а стартова ціна лотів зросла у середньому в 6,8 разів. Дякуючи Президенту України Володимиру Зеленському, ринок землі став відкритим та прозорим. Власники паїв і тергромади можуть вільно розпоряджатися ділянками, а аграрії – ставати реальними власниками землі», - розповів голова ОДА Віталій Коваль.
 
Загалом в Україні на сьогодні оголошено 3028 таких аукціонів, які охоплюють 21 188 га. Дохід від них уже перевищив 130 млн грн.
 
Нагадаємо, під забороною купівлі-продажу залишаються земельні ділянки с/г призначення державної та комунальної власності. Виняток – землі селянського (фермерського) господарства державної та комунальної власності, які належать громадянам на праві постійного користування, довічного успадкованого володіння.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews