«Відповідальність за криваву бійку в міській раді лежить на міському голові», - Олександр Ковальчук

21.02.2022 21:37   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

Народний депутат України Олександр Ковальчук вважає, що відповідальність за криваву бійку, яка відбулася сьогодні в Рівненській міській раді, лежить на Рівненському міському голові Олександрові Третяку.

Про це нардеп написав на своїй сторінці у Facebook.

Він зауважує, що через політичні «договорняки» різні групи впливу почали боротися за кадрові призначення головних лікарів у міські заклади охорони здоров’я.

“Сьогодні на сесії Рівнеради ситуація досягла свого апогею та призвела до силового протистояння - сторони почали з’ясувати стосунки мовою кулаків. Пролилась кров. Хто б міг подумати, що таке може статися в міській раді? Але, виявляється, в неконтрольованій міським головою раді можливо і таке. Коли Росія фактично анексує Донецькі і Луганські області, у Рівнераді замість підтримки рішень по територіальній обороні – бійки за посади.  Вважаю, що вся відповідальність за криваву бійку в міській раді - лежить повністю на Рівненському міському голові Олександр Третяк, який головує на засіданні”, - повідомляє нардеп. 

Нагадаємо, 22 лютого відбудеться продовження сесії, на якій розглядатимуть питання тероборони і питання роботи Рівненської ЦМЛ. 

Ковальчук виступає за продовження контракту з головним лікарем Євгеном Кучеруком, аргументуючи, що лише він на чолі колективу лікарні зможе впоратися зі всіма викликами в сьогоднішній складній ситуації, коли в країні пандемія коронавірусу і загострення війни з Росією. 

“Завтра Олександр Третяк МАЄ взяти відповідальність - і перед виборцями, і трудовим колективом лікарні - та розв’язати це питання. Саме теперішній міський голова довів місто до безвладдя та колапсу, віддав управління містом в руки різних груп за інтересами. Саме він має завтра довести рівнянам, що в місті є влада, що в місті керує міський голова. Ми ж це побачимо завтра?”, - запитує нардеп.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews