Виділити 5 мільйонів на тероборону Рівненщини: таке рішення прийняли депутати Рівнеради

23.02.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Під час засідання депутати внесли зміни до «Програми мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Рівненської міської територіальної громади на 2021-2025 роки». Зокрема, для потреб підрозділів територіальної оборони у Програмі передбачили 5 мільйонів гривень.

- Виділені кошти будуть витрачені на підготовку міської територіальної оборони та підготовку населення до участі в русі національного спротиву, - пояснив міський голова Олександр Третяк.

Також міські обранці проголосували за звернення депутатів Рівненської міської ради до Президента України Зеленського В. О. про введення санкцій щодо народних депутатів України, посадових осіб органів державної влади і місцевого самоврядування та олігархів, які втекли за кордон у період з 30 січня по 15 лютого та не повернулися в Україну до 00:00 годин 16 лютого 2022 року.

Це рішення прийняли з поправкою Володимира Хомка про те, що санкції не мають застосовуватися до осіб, які працюють у місцевому самоврядуванні на громадських засадах.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews