Бюджети Рівненщини за січень поповнилися більше ніж на 30 мільйонів гривень

24.02.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що у січні 2022 року до  місцевих бюджетів  надійшло 33,6  млн грн земельного податку та орендної плати.

Вказана сума перевищила надходження за 2021 рік на 1,3 млн гривень.

Зокрема, платники податку юридичні - особи сплатили 30,7 млн грн, решту – 2,9 млн грн  – фізичні.

Нагадаємо, плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності. Земельний податок сплачується власниками земельних ділянок та земельних паїв (часток), а орендна плата – землекористувачами - орендарями за земельні ділянки державної і комунальної власності, які використовуються ними на підставі договорів оренди.

Власники землі та землекористувачі сплачують плату за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. Підставою для нарахування земельного податку є дані державного земельного кадастру. Базою оподаткування є нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, який визначається згідно з порядком, встановленим Податковим кодексом.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews