У Рівному сусідки ліплять вареники для військових та тероборони (ФОТО)

Опубліковано:
8 Березня, 2022 о 08:12
У Рівному сусідки ліплять вареники для військових та тероборони (ФОТО)
Фото: РОДА

«Волонтерський фронт» у Рівненській області набирає обертів. Між собою організовуються родичі, колеги, однокласники, сусіди – все для перемоги України.

 Так само щодня мешканки будинку на вул. Київській у Рівному готують випічку та ліплять вареники хлопцям з тероборони та військовим. З продуктами домовилися з «Грузинською пекарнею», яка знаходиться поруч. Вони кажуть: сильна армія – нагодована армія.

Пресслужба Рівненської ОДА

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #вареники, #військові, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #сусідки
Статті
Інтерв'ю
Зростаємо разом
22:26, 1 Липня, 2026

Запрошуємо жінок до участі у проєкті “Зростаємо разом”, – голова ГО “Інтонація ЗМІН” Вікторія Костюк

Блоги
ТОП новини рівненщини: