У День українського добровольця бійці територіальної оборони Нетішина склали присягу на вірність народові України

15.03.2022 18:01   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини
У День українського добровольця бійці територіальної оборони Нетішина склали присягу на вірність народові України. Нетішинці записались у добровольчі загони, аби пліч-о-пліч боронити місто, священні рубежі країни, власні домівки. У строю стояли юні і сивочолі земляки. За плечима одних бойовий досвід Афганістану та інших військових конфліктів на їхньому життєвому шляху, роки служби у Збройних Силах України. Інші – лише призвичаюються до військового вишколу. Проте їх пов’язує висока віра у почесну місію захисника рідної землі. А ще – Військова присяга.
З давніх-давен ритуал Військової присяги є святом, що уособлює доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі. У ній сформульовано найважливіші вимоги, які ставляться до воїна і які він має неухильно виконувати в інтересах національної безпеки України.
Відтак, церемонія цього дійства була піднесеною та по-чоловічому стриманою.
null
Фото Євгена Цибульського
Представник штабу тероборони оголосив текст Військової присяги, який тисячоголосо відгукнувся у рядах воїнів. Головним лейтмотивом клятви стали слова про вірність українському народові, який бореться із підступним ворогом. «Клянусь» - відповів стрій. У подальшому кожен поставив підпис під текстом Військової присяги.
null
Фото Євгена Цибульського
Генеральний директор Хмельницької АЕС Андрій Козюра у післяслові зазначив, що це один із найважливіших моментів за роки Незалежної України, адже він згуртовує людей різного віку та віросповідань, об’єднує громаду на боротьбу із підступним ворогом, підносить моральний дух українця, якої б національності він не був.
null
Фото Євгена Цибульського
Міський голова Олександр Супрунюк переконаний, що нині українці творять світову історію, яку вивчатимуть нові покоління. Бо це переломна сторінка у спротиві добра злу, це час нашої звитяги і слави. Все буде Україна!
 
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews