Рівненська обласна бібліотека для молоді збирає книги переселенцям

30.03.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
Рівненська обласна бібліотека для молоді вже не один день реалізовує благодійну ініціативу зі збору книг. Її мета – облаштувати мобільні бібліотечні пункти в тих місцях, де розміщені переселенці.
 
- Ми дуже хочемо забезпечити максимально комфортне перебування та дозвілля внутрішньо переміщених осіб в нашому місті. Тому оголосили збір книжок для різних вікових груп: діти, молодь, дорослі, щоб організувати книжкові полиці у місцях тимчасового проживання переселенців, - розповіла директор обласної "молодіжки" Світлана Патрикей.
 
Від початку акції зібрали понад 60 книг. Це твори класиків української та зарубіжної літератури, навчальна література, зокрема, й іноземними мовами, збірники казок. 
 
У бібліотеці розповіли, що першими до формування таких книжкових полиць долучилися активні користувачі "молодіжки", які у свою чергу, поширюють інформацію серед своїх знайомих. Люди діляться як новими виданнями, так і книгами з сімейних бібліотек.  

Тож якщо ви маєте бажання підтримати таку ініціативу, долучайтеся. Збір книг триває. 

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews