В рф заявляють про необхідність етнічних чисток та етноциду в Україні

04.04.2022 13:49   Джерело: RvNews
Опубліковано : Новини Рівненщини

На російському державному сайті РІА "Новости" вийшла стаття, в якій містяться прямі заклики до "деукраїнізації" України та необхідності перевиховання населення шляхом "іделогічних репресій". Стаття називається "Що Росія має зробити з Україною".

У публікації роспропагандисти обґрунтовують необхідність етнічних чисток та етноциду в Україні. 

Ось тільки кілька цитат з цього "твору":

  • "Окрім верхівки, винною є і значна частина народної маси, яка є пасивними нацистами. Вони підтримували нацистську владу і потурали їй. Справедливе покарання цієї частини населення можливе лише як нанесення неминучого тягаря справедливої війни".
  • "Наступна денацифікація цієї маси населення полягає у перевихованні, яке досягається ідеологічними репресіями".
  • "Спокута провини перед Росією за ставлення до неї як до ворога може реалізуватися тільки в опорі на Росію".
  • "Денацифікація неминуче буде й деукраїнізацією".
  • "Українізм – штучна антиросійська конструкція".
  • "Дебандеризації буде самої по собі недостатньо... тому денацифікація України - це і її неминуча деєвропеїзація".
  • "Бандерівська верхівка має бути ліквідована... Соціальне "болото", яке її підтримало,... має пережити тягар війни і засвоїти пережитий досвід як історичний урок і спокутування своєї провини".
  • "Трагедії і драми воєнного часу йдуть на користь народам, які спокусилися і захопилися роллю ворога Росії".

Нагадаємо, страшні кадри з деокупованих Бучі, Гостомеля та Ірпеня вразили весь світ та викликали природне обурення у лідерів усіх цивілізованих країн.

На звільнених територіях Київщини знайшли братські могили із загиблими українцями. На вулицях Ірпеня, Бучі та інших міст лежать розстріляні в потилицю тіла зі зв'язаними за спиною руками, на дорогах – трупи, що обгоріли. Світові ЗМІ та українські журналісти повідомляють про звірства російських солдатів протягом майже місяця окупації Київщини, зокрема зґвалтування дітей, тортури та страти.

 

Росіяни повномасштабним вторгненням в Україну вже вбили 161 дитину, і це лише приблизні цифри, які вдалося зафіксувати на територіях, які не захопили путінські війська.

Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) зафіксувало 3455 жертв серед цивільного населення України. І ці дані також є лише верхівкою айсбергу. Повний підрахунок загиблих мирних громадян стане можливим лише після звільнення всіх захоплених територій.

Джерело: https://zn.ua/ 


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews