З дошкільнятами, які прибули до Рівного з інших областей, займаються вихователі місцевих дитсадків

13.04.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Дошкільнятами, які разом із батьками приїхали у Рівне з охоплених бойовими діями територій, опікуються вихователі дитячих садків міста.

Як розповів начальник управління освіти Рівного Богдан Турович, нині дошкільною освітою охоплено 114 діток з 133, які проживають у гуртожитках обласного центру.

- За кожним закладом, де зараз мешкають ВПО, закріплений конкретний дитячий садок. Тож вихователі приходять у ці гуртожитки і там безпосередньо займаються з дітками, - каже Богдан Турович.

Долучають до навчального процесу і школярів. Нині 602 учня, які вимушено покинули рідні міста і оселилися у Рівному, приєдналися до онлайн-уроків, закріплені за класами та здобувають знання.

До слова, із понад 32 тисяч учнів шкіл Рівненської громади, зараз закордоном перебувають 7930. Практично усі вони долучаються до онлайн-уроків. Також за межами країни перебуває 198 вчителів.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews