Комендантська година залишиться: чи можна буде освятити кошики у Великодню ніч на Рівненщині
На Рівненщині в Пасхальну ніч пройдуть Великодні богослужіння. Відповідне рішення прийняла Рада оборони області, розповідає начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль.
«Наголошую, комендантська година не скасовується! Дозволяється лише робота культових споруд, пересування до місць проведення богослужінь та перебування поблизу церков громадян в межах населених пунктів Рівненської області. Також дозволяється робота громадського транспорту на час богослужіння «від» і «до» храмів», – зазначає Віталій Коваль.
Разом з тим, залишається ймовірність виникнення загроз ракетних ударів та інших небезпечних ситуацій в умовах воєнного стану. Тому з духовенством області було попередньо обговорено важливість забезпечення перебування у культових спорудах мінімальної кількості прихожан. А також доведення інформації щодо найближчих місць укриттів та бомбосховищ.
«Закликаю вірян максимально залишитися вдома. Освячення великодніх кошиків проводитиметься щогодини. А Великодні богослужіння транслюватимуться онлайн. Безпека сьогодні – найголовніше!», – резюмував очільник області.
Пресслужба Рівненської ОВА
Останні новини:
- Понад півсотні ліцеїстів завершили навчання в Обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою в Острозі
- Благодійний футбольний матч на підтримку військових відбувся у Рівному
- Конституція України через нумізматику: в музеї Рівного нова виставка
- Культурні заходи, які відбудуться в Рівному цього тижня