У Рівному продовжують встановлювати камери спостереження

26.04.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Про безпеку громадян у Рівненській громаді дбають не лише в умовах воєнного часу, а й у мирні дні. Саме тому була започаткована програма Безпечне місто, яка передбачає розміщення на вулицях населених пунктів громади камер відеоспостереження.

Комплексна система відеоспостереження «Безпечне місто» — це система нового покоління з використанням технології інтелектуального аналізу даних, яка дає можливість підвищити рівень безпеки у місті.

Як розповіла в.о. керівника Департаменту муніципальної варти Рівненської міської ради Ірина Матаєва, у вересні минулого року на баланс Департаменту було передано 92 камери, які були встановлені в рамках програми «Безпечне місто», але для безпеки громади цієї кількості недостатньо. Загалом на території громади повинно запрацювати 500 камер, серед них і такі, що мають можливість розпізнавати номерні знаки та обличчя людей. Їх встановлення буде відбуватися в чотири черги (2021-2024 роки).

- Перша черга -2021 рік — встановлено 66 камер. Друга черга розпочалась у квітні цього року, вона передбачає встановлення ще 138 камер. А вже у 2023 та 2024 роках до цього переліку додасться відповідно 124 та 172 камери, - каже Ірина Матаєва.

Нині камерами та інформацією, яка вже з них надходить, займається відділ Центр безпеки громади Департаменту муніципальної варти. Попри це користь від відеоспостереження вже оцінили представники різних правоохоронних структур. Адже система допомагає не лише розкривати злочини, встановлювати обставини ДТП, знаходити тих, хто скоїв адміністративні правопорушення.

- Ця система надзвичайно важлива для забезпечення спокою у громаді, особливо у воєнний час. Адже навіть існуючі камери довели, що відеоспостереження дозволяє також попереджати велику кількість правопорушень, - відзначає Ірина Матаєва.

Пресслужба Рівненської міської ради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews