Рівненська дзюдоїстка виборола золото в Бразилії

05.05.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Рівненська дзюдоїстка Катерина Шепелюк виборола «золото» на XXIV літніх Дефлімпійських іграх. Вони відбуваються у бразильському місті Кашіас-ду-Сул і триватимуть до 15 травня.

Сьогодні Катерина Шепелюк виступала в особистих змаганнях з дзюдо серед жінок у ваговій категорії до 63 кг і стала кращою. Її перемога – очікувана, коментує тренер спортсменки Михайло Романкевич. Адже Катерина виграла чемпіонат світу, чемпіонат Європи і їхала в ролі лідера.

До слова це вже її треті Дефлімпійські ігри – на одних спортсменка стала переможницею і бронзовою призеркою, на інших - дворазовою переможницею і бронзовою призеркою. Сьогодні ж вона знову завоювала золоту медаль.

Катерина Шепелюк також братиме участь у командних змаганнях серед жінок, які відбудуться 5 травня о 15 годині (за київським часом).