Понад дві тисячі: стільки автівок привезли рівняни з-за кордону у квітні

09.05.2022 11:12   Джерело: RvNews
Автор : Олекса Мирожит

За квітень 2022 року фізичними особами ввезено з-за кордону та зареєстровано у сервісних центрах МВС Рівненщини 2423 транспортних засобів. Серед цієї кількості 2318 – легкових автомобілів, автобусів – 7, причепів – 12, мотоциклів – 17 та 69 вантажних автомобілів.

Що ж стосується минулого року, то за цей же період фізичними особами ввезено з-за кордону та зареєстровано у сервісних центрах МВС Рівненщини лише 743 транспортних засобів.

Загалом же у квітні в сервісних центрах МВС Рівненщини здійснено 4917 реєстраційних операцій, а від початку року – 16059.

Для реєстрації транспортного засобу ввезеного з-за кордону слід звернутися до сервісного центру МВС з такими документами:

паспорт, ІПН, документ на транспортний засіб, документ про правомірність придбання ТЗ, митні документи, сертифікат відповідності, транспортний засіб для експертного огляду.

Нагадуємо, що при першій реєстрації на території України, є обов’язковою сплата збору до Пенсійного фонду. Під час першої державної реєстрації легкового автомобіля слід застосовувати такі розрахунки залежно від вартості легкового автомобіля без врахування податку на додану вартість:

  • не перевищує або дорівнює 409 365 грн. – сплачується 3%;
  • більше ніж 409 365 грн., але не перевищує або дорівнює 719 490 грн – сплачується 4%;
  • більше ніж 719 490 грн. – сплачується 5%.

З графіком роботи сервісних центрів МВС Рівненщини, а також про перелік послуг, які надаються у період воєнного стану, можна ознайомитися на порталі http://www.hscmvs.com/

Про це повідомляє РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews