Більше тридцяти тисяч: стільки тюльпанів цьогоріч розцвіло на клумбах Рівного

Опубліковано:
16 Травня, 2022 о 09:12
Більше тридцяти тисяч: стільки тюльпанів цьогоріч розцвіло на клумбах Рівного
Фото: Рівнерада
Фахівці КП Рівненський міський трест зеленого господарства щороку додає нові різновиди квітів всіляких кольорів та змінює композиції. Цьогоріч в місті розквітнули шість нових різновидів тюльпанів по декілька тисяч кожного. Всі інші – це цибулинки з минулих років.
 
Жовті, білі, кремові, рожеві, бордові, червоні, помаранчеві, фіолетові із поєднанням кольорів та із різноманітними вкрапленнями квіти цьогоріч милують око рівнян та гостей міста.
 
Нагадаємо, що усі тюльпани висаджені восени вручну. За допомогою спеціального інструменту наші працівники робили маленьку ямку для кожної квітки та саджали цибулину.
 
Пресслужба Рівнеради

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.

Джерело: Новини Рівненщини
Теги: #квіти, #місто, #новини рівненщини, #новини рівного, #рівне, #рівненські новини, #тюльпани
Статті
Інтерв'ю
У Рівному презентували виставку гобеленів Тетяни Лукашевич
20:39, 22 Травня, 2026

У Рівному презентували виставку гобеленів Тетяни Лукашевич

Блоги
ТОП новини рівненщини: