На Рівненщині дистанційне навчання під час війни якісніше, ніж було при карантині

19.05.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Управління Державної служби якості освіти у Рівненській області вивчило стан навчання в умовах воєнного стану.

Так, за результатами визначено, що середній показник під’єднання учнів до онлайн-занять на Рівненщині становив 78%. Тоді як під час карантину восени минулого року – 37%.

Майже у всіх закладах освіти розклад не змінювався, а лише час початку уроків. Більшість занять проходили синхронно.

Серед позитивних тенденцій покращення якості освіти відмічено запровадження електронних журналів. Так, на початку навчального року в школах Рівного застосовували їх у 47% закладів, а з нового навчального року їх планують впровадити у всіх школах. Також до освітнього процесу залучено 82% переселенців.

«Також ми провели опитування серед вчителів і директорів. Так, 80% педагогів зазначили, що вони зіштовхнулися з новими викликами під час організації дистанційного навчання в умовах воєнного стану. Серед головних – напружений емоційно-психологічний стан усіх учасників освітнього процесу, послаблення мотивації до навчання, здобуття освіти не за місцем проживання, ну і, звичайно, повітряні тривоги», – прокоментував начальник управління Державної служби якості освіти у Рівненській області Святослав Сидорук.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews