Рівненський пологовий будинок отримав автомобіль від німецьких друзів

19.05.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Пологовий будинок Рівненської міської ради отримав санітарний автомобіль медичного призначення.

Opel Vivaro передав громаді німецький друг Рівного Пауль Классен.

Для бригади пологового будинку таке поповнення було дуже необхідним, щоб мати змогу ще більш оперативно транспортувати вагітних, своєчасно та якісно надавати оперативну медичну допомогу.

- На сьогодні ми маємо можливість доставити наших пацієнток у будь-яку точку міста, області та навіть у столицю на сучасному авто, в якому одночасно можна надавати медичну допомогу, - відзначила головний лікар пологового Світлана Муравська.

Це вже не перша допомога, яку вдалося отримати завдяки меценату.

- Спільно з Паулем Классеном вдалося евакуювати понад 500 жінок і дітей з гарячих точок України і відвезли їх до Німеччини, де вони отримали прихисток, захист і хороші умови для перебування. Були сформовані тисячі і тисячі продуктових пакетів, які відправили у критичні точки — Буча, Гостомель, Ірпінь, Харків, Чернігів та інші міста. Були передані броньовані авто для військовослужбовців, і от тепер — медичне авто, - розповів про співпрацю із німецьким другом нашої громади міський голова Рівного Олександр Третяк.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews