Куля снайпера забрала у Рівного ще одного захисника: сьогодні місто схилить перед ним голову

26.05.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Так гірко, коли справжні, щирі патріоти передчасно покидають цей світ. Наш земляк, Василь Лісовський був саме таким - відвертим, добрим і надійним. Та на жаль, його життя обірвала куля снайпера, розповідає міський голова Рівного Олександр Третяк.

52-річний Василь все життя прожив у Рівному. Дуже любив наше місто, саме тут почувався комфортно, тому навіть думки про те, щоб кудись переїхати, не допускав.
Василь свого часу працював у поліції, податковій міліції, а останнім часом у ПриватБанку.

- Він дуже любив собак. Навіть коли був на війні, постійно розпитував про свого лабрадора. Любив рибалити, виїхати за місто на берег тихого озерця й ловити рибу. А ще багато читав, ми часто обговорювали книги, обмінювалися ними і враженнями... - пригадує сестра Героя Інна.

Добряк, дуже простий у спілкуванні, не намагався, як то кажуть, перевершити всіх, безвідмовний, якщо потрібна допомога.

- Справжній брат, яким він має бути в ідеалі. Від самого малечку я була під його захистом, знала, що ніхто не образить, бо за Василем - як за кам’яною стіною, - розповіла Інна.

А захищати він умів і не боявся. Вірив, що це повинні робити люди з досвідом. Сам же такий досвід мав - воював в АТО на Сході нашої країни. Тож і цього разу не міг чекати. Вже 25 лютого прийшов у військкомат. А потім щодня чекав і нервував: чого ж так довго не викликають.

Вже перебуваючи на нулі у телефонних розмовах, завжди намагався заспокоїти рідних. Запевняв, що все тихо, що береже себе.

- Я ж не перший раз, не молодий вже, бережу себе, Інночко, не переживай, - казав щоразу.
А ще до всього ставився з гумором, що додавало сили і йому, і близьким.

- Казав, що так багато копав, як ніколи в житті. То ми ще разом сміялися, що то тренування перед тим, як картоплю вибирати треба буде... Якось надіслав фото з передової, то я пожартувала, що там погладшав. А він мені каже, що то так від ненависті до москалів розперло, - розповідає сестра Василя Лісовського.

Та ворог діяв підступно. Старший сержант, командир відділення Василь Лісовський загинув від кулі снайпера, яка поцілила у голову, 23 травня неподалік населеного пункту Павлівка Донецької області...

Не дочекалася чоловіка дружина Олександра, без батьківської поради залишився 24-річний син Героя Назар. Щирі співчуття рідним.

Прощання із Василем Лісовським відбудеться сьогодні о 10:00 на майдані Незалежності. Поховають Героя на кладовищі “Нове”.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews