Спортсмени з Рівненщини здобули перемоги на Кубку світу у Польщі

31.05.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

З 26 по 29 травня у Познані (Республіка Польща) відбувся Кубок світу з параканое.

У складі збірної команди України участь у змаганнях брали рівненські спортсмени, Заслужені майстри спорту України Микола Синюк та Наталія Лагутенко.

У підсумку Микола Синюк виборов золоту нагороду на дистанції 200 м у класі човнів KL2. Наталія Лагутенко виборола срібну нагороду на дистанції 200 м у класі човнів VL3 та бронзову нагороду у класі човнів KL2.

Тож збірна України здобула п’ять нагород та виборола друге місце у загальнокомандному заліку кубку світу.