Рівненська обласна лікарня отримала нове обладнання

07.06.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Фахівці відділення анестезіології та інтенсивної терапії Рівненської обласної клінічної лікарні відтепер працюватимуть на новому сучасному обладнані - наркозній станції фірми Dräger.

Це обладнання медустанові вдалося отримати завдяки партнерам з Німеччини. Адже німецька університетська клініка федеральної землі Шлезвіг-Гольштейн (UKSH Universitätsklinikum Schleswig-Holstein) вже кілька років поспіль підтримує розвиток медицини в Україні та сприяє зміцненню партнерства з багатьма українськими клініками.

Наркозно-дихальний апарат Dräger Atlan A350 – це новітній комплекс із широким спектром функцій, які допомагають зробити процес анестезії безпечнішим для пацієнтів і клінічного персоналу. Це сучасне обладнання, яке можна налаштувати відповідно до конкретних потреб пацієнта. Апарат дає змогу виконувати широкий комплекс хірургічних операцій і адаптований до засобів для інгаляційного наркозу, зареєстрованих в Україні.

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews