Понад 230 мільйонів: стільки рівняни спрямували на підтримку ЗСУ

08.06.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

У січні - травні 2022 року платники Рівненської області сплатили до бюджету 230,1 млн грн військового збору, про це повідомила заступник начальника ГУ ДПС Рівненщини Надія Друзюк.

Посадовиця наголосила, що зазначена сума на 36,5 млн грн або на 18,9 відсотків більша від суми військового збору, що була сплачена впродовж п’яти місяців 2021 року.

Надія Друзюк зауважила, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні, адже військовий збір сплачується з легальних доходів громадян. Ріст надходжень військового збору свідчить, що більшість працедавців - відповідальні платники податків.

Долучитися до фінансування національного війська можуть і повинні громадяни, котрі торік отримали доходи, але не сплатили з них податки, подавши декларацію про майновий стан і доходи.

Нагадаємо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews