Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на Хмельницькій АЕС перебуває у межах норми

10.06.2022 09:04   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

10 червня 2022 року станом на 8:00 експлуатація основного та допоміжного обладнання на Хмельницькій АЕС відповідає режиму роботи енергоблоків та проводиться згідно з вимогами регламентів та експлуатаційної документації.

Порушень умов безпечної експлуатації енергоблоків немає. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на ВП ХАЕС та у зоні спостереження не змінювався та перебуває у межах норми.

Основне обладнання реакторних відділень енергоблоків, приміщення, будівлі, периметри захищених зон та прилеглих територій, а також особливо важливі об’єкти ВП ХАЕС знаходяться під посиленою охороною.

10 червня 2022 року радіаційний фон на промисловому майданчику Хмельницької атомної електростанції та у Зоні спостереження не перевищує допустимих норм. Показники знаходяться на рівні, який відповідає нормальній експлуатації енергоблоків та не перевищують природних фонових значень.

Значення гамма-фону у зоні спостереження Хмельницької АЕС: 

Полянь – 0.12 мкЗв/год

Нетішин - 0.11 мкЗв/год

Острог – 0.11 мкЗв/год

Славута - 0.09 мкЗв/год

Кривин - 0.13 мкЗв/год

Плужне – 0.12 мкЗв/год

Дертка – 0.10 мкЗв/год

Комарівка - 0.10 мкЗв/год

Рибгосп - 0.11 мкЗв/год

Білотин - 0.13 мкЗв/год

ЦПК - 0.10 мкЗв/год

Пресслужба ХАЕС


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews