У Рівненській обласній дитлікарні запрацював реконструйований відділ

15.06.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

На базі Рівненської обласної дитячої лікарні після реконструкції запрацював ортопедо-травматологічний центр. Упродовж року тут є можливість надати кваліфіковану медичну допомогу для понад 10 тисяч дітей.

У відділенні проводять повний комплекс оперативних втручань при травмах опорно-рухової системи у дітей та реконструктивні операції при вроджених вадах розвитку опорно-рухової системи. Тож, це єдиний в області спеціалізований підрозділ, який надає невідкладну та планову травматологічну допомогу дітям від народження до вісімнадцяти років.

Центр створили, оптимізувавши три відділення лікарні. Він включає в себе травмпункт і стаціонар, розрахований на 35 ліжок. Тут працює 12 лікарів і 23 медичні сестри. Наразі в центрі також лікуються і діти-переселенці.

Облаштували окрему зону відпочинку. Тут є книжки й іграшки.

Під час проведеного капремонту приміщення повністю модернізували, замінили сантехніку та електропроводку, зробили оздоблення стін. Також встановили нові меблі та медичне обладнання, облаштували операційні кімнати, кабінети для проведення медичних маніпуляцій, комфортні палати та сучасний ігровий простір для маленьких пацієнтів.

Розпочинався ремонт за співфінансування БО «Серце дітям України» / Heart for Children of Ukraine, завершувався за рахунок власних коштів лікарні.

 

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews