«Україна працює»: на Рівненщині надають консультації для працівників та роботодавців

15.06.2022 20:49   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська
Щоб розширити консультаційну підтримку працівників та роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запустила нову інформаційну кампанію "Україна працює!". 
 
У наш час всі підприємства, особливо релоковані, працюють в нових умовах. Також багато тривожних змін і в трудовому житті людей: хтось втратив роботу, хтось пішов у неоплачувану відпустку, а хтось має офіційні трудові відносини, але того підприємства вже фізично не існує. Тому для підприємств та громадян дуже важливою є допомога, роз’яснення Державної служби України з питань праці та Державної служби зайнятості.
 
Наталія Руда, начальниця відділу організації надання послуг роботодавцям Рівненського обласного центру зайнятості та Юрій Морозюк, начальник відділу з питань здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Рівненській області, розповіли про ситуацію на Рівненщині.
 
Щоб розширити консультаційну підтримку працівників та роботодавців у важкий період воєнних дій, Держпраці запустила нову інформаційну кампанію "Україна працює!". Вона охоплює найширший спектр діяльності підприємств та прав працівників: трудові відносини, безпека праці.
 
Кожен, хто має запитання, чи бажає проконсультуватися, може скористатися допомогою інформаційного порталу Державної служби України з питань праці https://pratsia.in.ua/ та інших інтернет ресурсів служби та Управління Держпраці у Рівненській області.
 

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews