В умовах війни грудне вигодовування може врятувати життя вашого малюка

30.06.2022 12:04   Джерело: RvNews
Опубліковано : Наталія Рівненська

Грудне вигодовування корисне для здоров’я як немовлят, так і матерів. А в умовах війни воно може врятувати життя вашого малюка.

Більшість жінок фізично здатні годувати грудьми. Неважливо, який у вас розмір грудей чи форма сосків. Однак грудне вигодовування може потребувати практики та наполегливості, і це те, чого потрібно навчитися як вам, так і вашій дитині.

null
 

Для успішного вироблення молока дуже важливо почати прикладати дитину до грудей в першу годину після народження, оскільки рефлекси дитини в цей час дуже сильні. Постійне перебування малюка з матір’ю, частий контакти «шкіра до шкіри» та прикладання дитини до грудей допоможуть розпочати грудне вигодовування.

Якщо вам потрібна допомога з прикладанням дитини до грудей, зверніться за допомогою до консультанта з лактації або іншого кваліфікованого спеціаліста. Не можна годувати грудьми якщо у матері ВІЛ-інфекція, адже вірус потрапляє в молоко.

Загалом протипоказань проти грудного вигодовування вкрай мало і визначити їх може лише ваш лікар.


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews