Луганські медики знайшли робоче місце у Сарнах

06.07.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Саме на базі Сарненської районної лікарні розмістили потужності Луганського онкологічного диспансеру.  

Там вже приймають пацієнтів, закупають нове обладнання та зустрічають людей. Як розповідають у Луганській ОВА, медпрацівники до останнього працювали у Кремінній, а 18 квітня їм вдалося виїхати з окупованого міста. На жаль, врятувати обладнання не змогли, проте із собою забрали препарати для хіміотерапії.

«Загалом в містах Луганщини не залишилося жодної вцілілої лікарні. Обладнання росіяни вивозять в бік рф. В онкологічному диспансері працювали 117 осіб. Зараз поки що 42. Вони приймають і місцевих жителів, і переселенців», - зазначила заступниця начальника ОВА Катерина Безгинська.

У Сарнах Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер продовжує проводити хіміотерапевтичне лікування хворих та хірургічне втручання. 

Там можуть лікуватися хворі зі злоякісними та доброякісними новоутвореннями, передпухлинними та фоновими захворюваннями. Також у закладі надають консультативну амбулаторну допомогу.

Лікарі, які працювали у Кремінній, переїхали до Сарн. Спочатку їх розмістили у готелі, а зараз допомагають шукати житло. Цьому, як й вирішенню питань, що виникають в організації медичної допомоги, сприяє місцева влада, яка зацікавлена у фаховому медичному персоналі.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews