Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер приймає пацієнтів із усієї України

06.07.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Комунальне підприємство «Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер» Рівненської обласної ради надає лікувально-діагностичну допомогу за дерматовенерологічним профілем пацієнтам не лише з Рівненщини, а й з сусідніх областей та всієї України. Це одна з небагатьох лікарень такого профілю, що не припинили свого існування та зберегли свою структуру - амбулаторно-поліклінічне, лабораторне та стаціонарне відділення. Для прикладу, в інших областях шкірвендиспансери приєднали до інших лікарень.

Такі зміни зумовлені вимогами Національної служби здоров’я України. Адже для того, аби отримати фінансування на стаціонарне відділення від НСЗУ, головні лікарі мали виконати низку встановлених вимог. Зокрема, забезпечити підприємство лікарями-анестезіологами та певним обладнанням. На відміну від інших закладів, у Рівненському шкірвендиспансері ці вимоги зуміли виконати.

Головний лікар підприємства Сергій Гордієвич розповів, що стаціонар зараз заповнений майже на 100%.

- Стаціонарне відділення має змогу приймати на лікування 40 пацієнтів, 38 місць – зайняті. У нас лікуються хворі не лише з Рівненської, але й з інших областей. Зараз перебувають у стаціонарі пацієнти з Волинської та Хмельницької областей, також є внутрішньо переміщені особи та військові. Наш заклад надає високоспеціалізовану медичну допомогу і працює відповідно до сучасних стандартів надання медичної допомоги, успішно використовує сучасні  методи лікування, зокрема селективну фототерапію на американському  приладі  Daavlin  311 нм, аналогів якому немає в західному регіоні, - зауважив Сергій Гордієвич.

Фототерапію ефективно застосовують для лікування псоріазу, вітиліго, атопічного дерматиту, екземи, пруріго, вогнищевоі алопеціі та інших захворювань шкіри.

Пацієнтів харчують тричі на день завдяки угоді про надання кейтерингових послуг. Щоденне меню збалансоване, смачне та корисне.

Однак, незважаючи на достатньо високий рівень надання послуг, лікарня потребує ремонту.

За словами головного лікаря підприємства, вкрай необхідні кошти на проведення ремонту покрівлі даху та водовідвення. 

Пресслужба Рівненської облради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews