Більше тридцяти: стільки сімей у Рівненській області готові прихистити дітей на період війни

07.07.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Усі вони зареєструвалися у програмі «Дитина не сама», ініційованою уповноваженою Президента Дар’єю Герасимчук. Родини пройшли всі етапи відбору та спеціальне навчання і тепер готові прийняти у свої сім’ї дітей, які під час війни залишилися без піклування дорослих. 

Загалом з березня по червень понад 21 тисяча громадян України заявили через Telegram-бот @dytyna_ne_sama_bot про готовність надати прихисток дітям. Наступний етап відбору сімей та їх навчання заплановано у липні. 

«Ми фантастично об'єднуємося для купівлі «Байрактарів» та гуманітарної допомоги. Я вірю, що ми так само фантастично об'єднаємося для того, щоб збудувати майбутнє, у якому кожна дитина в нашій країні зростатиме в родині, яка її любить», – повідомила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Загальнонаціональну програму «Дитина не сама» ініціювала радник – уповноважена Глави держави та реалізував Офіс Президента спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерством соціальної політики України.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews