До положення Будинку ветеранів у Рівному місцеві депутати внесли зміни. З якою метою

13.07.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Депутати Рівненської міської ради внесли зміни до положення комунального закладу Будинок ветеранів.

Як повідомив директор Департаменту соціальної політики Рівненської міської ради Сергій Черній, мета змін - розширити перелік отримувачів соціальних послуг в закладі, адже з початку повномасштабної агресії кількість громадян, які їх потребують значно зросла.

Тепер в Будинок ветеранів зможуть звертатися мешканці Рівного, Квасилова та внутрішньо-переміщені особи:

- військові, які захищають Україну в період дії воєнного стану з 24.02.2022,

- члени сімей цих військових,

- члени сімей загиблих (померлих) військових.

Також, отримувати послуги в Будинку ветеранів тепер зможуть ВПО, які зараз проживають в нашій громаді і відносяться до тих категорій, які і раніше обслуговувалися там, але виключно рівняни. До прикладу, учасники АТО/ООС, члени їх сімей, учасники бойових дій на територіях інших держав, добровольці, постраждалі учасники Революції Гідності та інші. Повний перелік можна дізнатися в Будинку ветеранів або Департаменті соціальної політики.

Якщо ви чи ваші близькі, знайомі потребують консультації з приводу отримання соціальних послуг в Будинку ветеранів - телефонуйте у відділ учасників АТО та ООС і членів їх сімей Департаменту (0362)266524, +38 098 498 67 04.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews