Сертифікація: як тестуватимуть учителів на Рівненщині

28.07.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Цьогоріч  в області на сертифікацію очікують 105 вчителів початкових класів. Реєстрація почнеться вже з 1 серпня. Одна із основних вимог – педагогічний стаж не менше 2 років. 

Про це розповів перший заступник голови Рівненської ОВА Сергій Подолін. Він зазначив, що тест відбуватиметься на спеціально облаштованих пунктах області. 

«Цьогоріч незалежне тестування вчителів початкової школи відбудеться на початку вересня. Для учасників сертифікації створять безпечні умови у всіх тимчасових екзаменаційних центрах. Будуть облаштовані укриття. Також визначать відповідальних, які пройдуть інструктаж щодо дій під час тривоги. Здоров’я та безпека освітян - у пріорітеті», - сказав Сергій Подолін.

Нагадаємо, що сертифікація педагогічних працівників — це зовнішнє оцінювання професійних компетентностей вчителів, зокрема з педагогіки та психології, практичних вмінь застосування сучасних методів і технологій навчання. Вона відбувається виключно на добровільних засадах. 

Учитель, який виявив бажання взяти участь у сертифікації, має пройти три етапи:

  • ️незалежне тестування фахових знань та вмінь;
  • ️самооцінювання власної педагогічної майстерності;
  • ️вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації.

Також зауважимо, що умови складання вчительського тесту подібні до умов НМТ для вступників.

Більш детально про процедуру та терміни реєстрації читайте за посиланням. https://testportal.gov.ua/sertyfikatsiya-2022-pravyla-prohodzhennya-nezalezhnogo-testuvannya/

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews