Війна війною, а що там з коронавірусом у Рівному

03.08.2022 09:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

За два тижні статистика хворих на COVID-19 зросла у понад два рази.

Ще два тижні тому у закладах охорони здоров'я Рівненської громади на лікуванні перебувало 10 хворих на коронавірус, а сьогодні - їх вже 37. На стаціонарному лікуванні зараз знаходиться троє осіб.

80% хворих - не мають жодної дози вакцини від COVID-19.

Тож медики наголошують: бути обережними потрібно не лише людині із лабораторно підтвердженим захворюванням, чимало оточуючих можуть бути інфікованими, проте не з діагностованим вірусом COVID-19. Така людина поширює вірус. Тому важливо, щоб інфіковані люди були виявлені та отримали медичну допомогу. При появі симптомів, які характерні для коронавірусу, необхідно обмежити контакт із оточуючими та звернутись до свого лікаря дистанційно. 

Велике прохання до всіх мешканців Рівненської територіальної громади - якщо ви ще не отримали вакцину від хвороби, подбайте про своєчасне щеплення. Пункти вакцинації працюють у всіх закладах охорони здоров'я щоденно.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews