Більше семиста пожеж рятувальники ліквідували у Рівненській області за 2022 рік

04.08.2022 08:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

З початку року на Рівненщині вогнеборці ліквідували 709 пожеж. Підрозділами ДСНС врятовано 34 особи з яких 3 дітей. На пожежах виявлено загиблих 11 людей, ще 10 отримали травми. 85% усіх пожеж трапилося в сільській місцевості.

Основними причинами пожеж були:

Необережне поводження з вогнем - 333 випадки; Коротке замикання електромережі - 175 випадків; Порушення правил обладнання та експлуатації печей - 90 випадків; Підпали - 29 випадків; Пустощі дітей з вогнем - 14 випадків; Несправність транспортних засобів - 14 випадків; Порушення правил пожежної безпеки під час влаштування та експлуатації електроустановок - 9 випадків; Порушення правил обладнання та експлуатації теплогенерувальних агрегатів та установок - 6 випадків; Самозаймання речовин та матеріалів - 5 випадків; Розряд блискавки - 4 випадки; Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації електропобутових приладів - 3 випадки; Порушення правил пожежної безпеки під час проведення вогневих робіт - 3 випадки: Вибух - 2 випадки; Несправність виробничого обладнання, порушення технологічного процесу виробництва - 2 випадки; Порушення правил експлуатації побутових газових, гасових та інших виробів - 3 випадки; інші причини - 17.

Пресслужба ГУ ДСНС на Рівненщині та РОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews