Полегшили життя місцевим: як працюють луганські медичні фахівці у Сарненській лікарні

10.08.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер переїхав на Рівненщину більше місяця тому.

На сьогодні він функціонує частково на базі Сарненської центральної районної лікарні. Фахівці диспансеру вже провели десятки оперативних втручань та продовжують проводити пацієнтам хіміотерапевтичне лікування.

«Великий позитив у тому, що лікарі Луганського онкодиспансеру займаються нашими пацієнтами. Тепер жителі Сарн можуть не їхати до Рівного, щоб отримати консультацію чи лікування. Адже лікарям-переселенцям вдалось евакуювати вкрай дорогі препарати для хіміотерапії, які тепер використовують як для лікування пацієнтів Сарненщини, так і для внутрішньо переміщених осіб. Наш колектив прийняв їх у себе, тож тепер співпрацюємо один з одним. Луганський онкодиспансер ми розмістили на 2 поверсі хірургічного корпусу, їм віддали ціле крило нашої лікарні. Стараємося допомагати у різних питаннях», - розповів генеральний директор КМТ «Сарненська ЦЛР» Сарненської міської ради Олександр Нестеренко.

За його словами, майже 20 лікарів переїхали до Сарн з Луганська. Більшість із них забрали сім’ї і тепер проживають у нас в області та рятують життя мешканців Рівненщини.

«Рівненщина як тилова область приймає не лише підприємства, які змушені переїжджати з зони бойових дій, а й освітні та медичні заклади, - прокоментував начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль. - Ми працюємо над тим, щоб релокація була максимально безпроблемною і взаємнокорисною. Прикладом такої співпраці є те, що лікарі з Луганської області тепер допомагають і пацієнтам із Рівненщини, і переселенцям».

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews