Вивезення сміття у Рівному стане дорожчим. Яка причина

19.08.2022 11:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит

Члени Рівненського міськвиконкому затвердили новий тариф на послуги поводження з твердими побутовими відходами, що надаються комунальним підприємством КАТП 1728.

З 1 вересня на одну людину в багатоквартирному будинку рівняни оплачуватимуть 28,36 грн, а у будинках індивідуальної забудови - 32,80 грн.

Така вартість є середньостатистичною, що зараз встановлено в інших обласних центрах. Так, Житомир має тариф 31,62 за багатоквартирні будинки з особи та 33,75 з особи в будинках індивідуальної забудови.

Таке здорожчання тарифу пов'язано з зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів (дизельне паливо, зріджений газ, бензин, моторне мастило та ін.), енергоносіїв (електрична енергія, водопостачання, водовідведення).

Підняття тарифів на послуги ж поводження з побутовими відходами підтримали 17 членів виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Пресслужба Рівненської міськради


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews