Податкова Рівненщини обслуговує також і Харківську область

07.09.2022 13:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

За Головним управлінням Державної податкової служби у Рівненській області закріплено виконання повноважень ГУ ДПС у Харківській області.

Про це повідомив начальник ОВА Віталій Коваль. 

«Нині у податківців Рівненщини перебувають на обліку 65,8 тисяч суб’єктів господарювання з Рівненської області. У харківських податківців - у чотири рази більше платників на обліку, ніж у рівненської ДПС. Тож і роботи у наших нині суттєво побільшало», - розповів Віталій Коваль.

Йдеться про сервісне обслуговування платників податків, які перебувають на обліку на Харківщині. Наша податкова також проводить камеральні перевірки поданої звітності, здійснює розгляд скарг, звернень громадян, запитів на публічну інформацію та виконує інші функції.

Наші фахівці вже провели більше 65 тисяч камеральних перевірок СГ - юридичних та фізичних осіб. Крім того, фахівці ГУ ДПС у Рівненській області забезпечують надання адміністративних послуг платникам Харківщини (всього в переліку адмінпослуг налічується 79 позицій). Щоденно надають їм усні консультації та виконують ряд інших завдань. Нагадаємо, Головне управління Пенсійного фонду України в Рівненській області упродовж дії воєнного часу, окрім нашої області, нараховує пенсії і для жителів Херсонщини.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews