Віталій Коваль продовжує зустрічатися із представникам рівненського бізнесу

14.09.2022 07:12   Джерело: RvNews
Опубліковано : Олекса Мирожит
 

Під час чергової зустрічі із підприємцями начальник ОВА Віталій Коваль та представники влади розповіли про переваги державних програм підтримки бізнесу. Зокрема, обговорили програми «Доступні кредити 5-7-9%», «єРобота: Своя справа» та підтримку в межах Державного аграрного реєстру (ДАР).

Так, у рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» уже видано кредитів на суму 3,8 млрд грн. З них 1,4 млрд грн – під час воєнного стану.

У рамках програми «єРобота: Своя справа» позитивні рішення щодо фінансування мають уже 77 суб’єктів підприємництва. Загальна сума реалізації таких проектів – 29,7 млн грн.

Подаються в Державний аграрний реєстр (ДАР) і агровиробники Рівненщини. Наразі уже є більше 200 заявок. Виробники сільськогосподарської продукції, зареєстровані в ДАР, зможуть отримати кошти на: проведення с/г діяльності – у розмірі 3100 грн на 1 гектар оброблювальних угідь, утримання ВРХ (корів) – у розмірі 5300 грн на 1 корову.

Нагадаємо, під час війни начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль запровадив регулярні зустрічі із бізнесом. Адже важливо чути підприємців і допомагати їм.

Пресслужба Рівненської ОВА


Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу rvnews.rv.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер і долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук.
Джерело: RvNews